Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy innowacyjnym biurem projektowym. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy nową formę współpracy.

Nie dajemy Ci tylko wskazówek. Nie jesteśmy także tradycyjnym studiem, które wykonuje absolutnie cała prac przez co koszt projektu jest odpowiednio wysoki. Jesteśmy dokładnie po środku. Ty wykonujesz swoją pracę, my swoją pracę, a potem możesz wygodnie i pięknie mieszkać. Dzielimy pracę, tniemy koszty a Ty otrzymujesz wciąż ten sam wynik końcowy.

Arhitekt

Diana
Onopa

Architekt

Inżynier architektury, którego atutem jest wielo-kulturowość. W jej ciele płynie krew afrykańska i europejska. W swoim życiu wiele podróżowała i opiera swoją wiedzę na doświadczeniach zdobytych za granicą oraz poznaniu innych kultur. Od 2008 roku prowadzi własną działalność projektową.

Architekt

Agnieszka
Sienkiewicz

Architekt

Inżynier architekt. Swoje doświadczenie zaczęła zdobywać już jako nastolatka, pracując w rodzinnej firmie budowlano - wykończeniowej. Specjalizuje się w doborze materiałów wykończeniowych i projektowaniu instalacji. Miłośniczka grafiki, rysunku i malarstwa. Najchętniej podejmuje się nietypowych wyzwań projektowych.

Architekt

Zbigniew
Młyniec

Architekt

Architekt w drugim pokoleniu. Doświadczenie zawodowe zdobywane w licznych biurach projektowych i architektonicznych. Ostatnio główny architekt w rodzinnej autorskiej pracowni projektowej będącej na rynku od lat 70.

Projektant

Anna
Mikielska

Projektant

Grafik, psycholog mediów. W zawodzie od 10 lat. Posiada bogate doświadczenie zarówno we współpracy z klientem jak i w zarządzaniu projektami. Pracowała dla polskich i zagranicznych firm. Wykładowca w szkole reklamy.